Tüm Haberler
Paylaş

Avrasya Tüneli geçiş ücreti ödeme kanallarına BKM Express de katıldı

Avrasya Tüneli geçiş ücreti ödeme kanallarına  BKM Express de katıldı 17 Haziran 2019

İstanbul’da iki kıta arasındaki en kısa yol olan Avrasya Tüneli, ödeme konusunda kullanıcılarına sağladığı kolaylıklara bir yenisini daha ekledi. Avrasya Tüneli’ni kullanan sürücüler artık geçiş ücreti ödemelerini BKM Express ile kolayca yapabilecek.

Sağladığı faydalarla İstanbulluların yaşam kalitesini iyileştiren Avrasya Tüneli, ödeme konusunda sağladığı kolaylıklara her geçen gün bir yenisini daha ekliyor. Avrasya Tüneli’ni kullanan sürücüler, geçiş ücreti ödemelerini artık BKM Express ile de yapabilecek.

Avrasya Tüneli ve BKM Express arasında gerçekleştirilen iş birliğiyle sürücüler ödemelerini, BKM Express ile www.avrasyatuneli.com adresinden ve Avrasya Tüneli mobil uygulamasından 7 gün 24 saat kolaylıkla gerçekleştirilebilecek. Avrasya Tüneli ve BKM Express’in iş birliğinde sağlanan bu hizmet, 15 Mayıs 2019 tarihi itibarıyla uygulamaya alındı. Avrasya Tüneli’ni kullanan sürücüler geçiş ödemelerini HGS ve OGS sistemlerine ek olarak www.avrasyatuneli.com, Avrasya Tüneli mobil uygulaması, Yapı Kredi, Garanti Bankası, İş Bankası’ndan da yapabiliyor.

E-Bülten Üyeliği Avrasya Tüneli'yle ilgili haberleri almak için e-bültenimize kayıt olun.
Bültene Üye Ol

E-posta bültenine üye olmak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz.

Ticari Elektronik İleti Bilgilendirme ve Onay Formu

Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım Anonim Şirketi (“ATAŞ”) tarafından, pazarlama, tanıtım, reklam ve promosyon faaliyetleri kapsamında sunulan ürün ve hizmetlerin tanıtımı, yeni ürün ve hizmetler hakkında bilgi verilmesi, kampanya ve promosyonlar hakkında bilgi verilmesi veya bunların haricinde siz müşterilerimiz tarafından ilgi çekici bulunacağı düşünülen diğer bilgiler ve yenilikler hakkında sizlere ticari elektronik ileti yollamak istemekteyiz. Bu ticari elektronik iletileri almak için aşağıdaki metni doldurmanızı ve tarafımıza sizlere ticari elektronik ileti gönderebilmek için onay vermenizi rica ederiz.

Tarafınıza ATAŞ tarafından ticari elektronik ileti yollanmasına ilişkin vereceğiniz onay ihtiyari ve kendi takdirinizdedir. Elektronik ticari ileti yollanmasına onay verdiğiniz durumda da ilerleyen dönemlerde kendi takdirinizde olmak üzere herhangi bir gerekçe göstermeksizin talebiniz tarihi itibariyle ATAŞ’tan elektronik ticari ileti almayı reddedebilirsiniz. Bu kapsamda tarafınıza gönderilen iletilerdeki seçenekler üzerinden söz konusu iletilerin bazı veya tüm iletişim kanalları üzerinden iletiminin durdurulması talebinde bulunmanız üzerine ATAŞ tarafından yerine getirilecektir.

ATAŞ ilgili ticari elektronik iletileri tarafınıza iletirken Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik de dâhil olmak ancak bununla sınırlı olmamak üzere o an yürürlükte olan tüm mevzuata uygun davranacaktır.

Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım Anonim Şirketi (“ATAŞ”) tarafından, pazarlama, tanıtım, reklam ve promosyon faaliyetleri kapsamında sunulan ürün ve hizmetlerin tanıtımı, yeni ürün ve hizmetler hakkında bilgi verilmesi, kampanya ve promosyonlar hakkında bilgi verilmesi veya bunların haricinde müşteri olarak ilgimi çekebilecek diğer bilgiler ve yenilikler hakkında tarafıma, aşağıda belirtmiş olduğum iletişim kanalları aracılığı ile ticari elektronik ileti yollanmasına onay verdiğimi beyan ederim.

Kapat
Güvenlik Kodu
Bültene Üye Ol

E-posta bültenimize abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Nasıl Ödeme Yapabilirim?