Lütfen sorgulama için Araç Plakası, T.C. Kimlik Numarası ya da Vergi Kimlik Numarası bilgilerinden birini seçiniz.

  • T.C. Kimlik ve Vergi Kimlik Numaraları ile yapacağınız aramalar ihlalli geçişten en az 2 gün sonra,
    Araç Plakası ile yapacağınız sorgulamalar ise 1 gün sonra sonuç verecektir.
Güvenlik Kodu
Güvenlik Kodu
Güvenlik Kodu

plakalı araca ait ihlalli geçişler aşağıda listelenmiştir. Lütfen ödeme yapmak istediğiniz kalemleri işaretleyip ÖDEME butonuna tıklayın.
Not: Aşağıdaki tablodaki Araç Sahibi bilgisi, geçişten 3 gün sonra sağlanabilmektedir.

Yeni Sorgulama Yap

TC kimlik numarasına ait ihlalli geçişler aşağıda listelenmiştir. Lütfen ödeme yapmak istediğiniz kalemleri işaretleyip ÖDEME butonuna tıklayın.
Not: Aşağıdaki tablodaki Araç Sahibi bilgisi, geçişten 3 gün sonra sağlanabilmektedir.

Vergi Kimlik numarasına ait ihlalli geçişler aşağıda listelenmiştir. Lütfen ödeme yapmak istediğiniz kalemleri işaretleyip ÖDEME butonuna tıklayın.
Not: Aşağıdaki tablodaki Araç Sahibi bilgisi, geçişten 3 gün sonra sağlanabilmektedir.

ARAÇ PLAKASI ARAÇ SAHİBİ İHLALLİ GEÇİŞ TARİHİ VE YERİ GEÇİŞ ÜCRETİ CEZA BEDELİ VE DİĞER MASRAFLAR TOPLAM BORÇ

SEÇİLEN
KALEMİN TOPLAMI

0,00 TL

* Geçiş tarihinden itibaren 15 gün içinde ödeme yapılmaması halinde, geçiş ücretine ek olarak 10 (on) kat idari para cezası ve varsa faiz, masraflar üzerinden ödeme yapılmalıdır. Son 5 güne ait geçiş kayıtları buraya henüz yansımamış olabilir.

Ödeme Seçenekleri

Not Found
Error

Ödeme Tutarı

Seçtiğiniz geçişlere karşılık ödeyeceğiniz tutar aşağıda belirtilmiştir.

6 Geçiş İçin Toplam

0,00 TL

Ödeme Yapabileceğiniz Kartlar

Kart Bilgileri

Lütfen kart bilgilerinizi girererek ödeme işlemini tamamlayınız:

* Avrasya Tüneli websitesi üzerinden yapılan ihlalli geçiş ödemelerinin ve girilen kart bilgilerinin güvenliği , Kartlı Ödeme Endüstrisi Veri Güvenlik Standardı (PCI-DSS) denetiminden düzenli olarak geçen ve en üst seviye PCI-DSS Level 1 lisansına sahip, Asseco SEE tarafından geliştirilmiş Merchant Safe Unipay ödeme geçidi ile sağlanmaktadır. Ayrıca, tek kullanımlık SMS şifre doğrulaması ile kart sahibinin ve kartın güvenliğini maksimum seviyede tutan ve internet ortamında izinsiz kullanıma karşı koruyan 3D secure sistemi ile kart bilgilerinin doğruluğu kontrol edilmektedir.

asdasdasdasd


Avrasya Tüneli

25.05.2018 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren 7144 Sayılı “Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun”un 18’inci Maddesi ile 6001 sayılı “Karayolları Genel Müdürlüğünün Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanunu”nun 30/5’inci maddesinde yapılan değişiklik gereği; Avrasya Tüneli’nden geçiş ücreti ödemeden ihlalli geçiş yapan araç sahipleri hakkında geçiş ücretinin on katı tutarında tahakkuk eden ceza dört kata indirilmiştir. 7144 Sayılı Kanun’un Geçici 3’üncü Maddesinde, 25.05.2018 itibarıyla henüz tahsilatı yapılmamış olan para cezalarına da bu indirimin uygulanması öngörülmüştür.

  Yukarıda belirtilen yasal düzenleme kapsamında Avrasya Tüneli ihlalli geçiş sorgulama ve ödeme işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için sitemizde ve anlaşmalı bankaların ödeme sistemlerinde gerekli teknik çalışmalar yürütülmektedir. Bu süreçte HGS ve OGS bakiyelerinize yükleme yaparak geçiş ücreti ödemelerinizi yapabilirsiniz.
Güncelleme çalışmalarının gün içerisinde tamamlanması hedeflenmektedir. 
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

E-Bülten Üyeliği Avrasya Tüneli'yle ilgili haberleri almak için e-bültenimize kayıt olun.
Bültene Üye Ol

E-posta bültenine üye olmak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz.

Ticari Elektronik İleti Bilgilendirme ve Onay Formu

Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım Anonim Şirketi (“ATAŞ”) tarafından, pazarlama, tanıtım, reklam ve promosyon faaliyetleri kapsamında sunulan ürün ve hizmetlerin tanıtımı, yeni ürün ve hizmetler hakkında bilgi verilmesi, kampanya ve promosyonlar hakkında bilgi verilmesi veya bunların haricinde siz müşterilerimiz tarafından ilgi çekici bulunacağı düşünülen diğer bilgiler ve yenilikler hakkında sizlere ticari elektronik ileti yollamak istemekteyiz. Bu ticari elektronik iletileri almak için aşağıdaki metni doldurmanızı ve tarafımıza sizlere ticari elektronik ileti gönderebilmek için onay vermenizi rica ederiz.

Tarafınıza ATAŞ tarafından ticari elektronik ileti yollanmasına ilişkin vereceğiniz onay ihtiyari ve kendi takdirinizdedir. Elektronik ticari ileti yollanmasına onay verdiğiniz durumda da ilerleyen dönemlerde kendi takdirinizde olmak üzere herhangi bir gerekçe göstermeksizin talebiniz tarihi itibariyle ATAŞ’tan elektronik ticari ileti almayı reddedebilirsiniz. Bu kapsamda tarafınıza gönderilen iletilerdeki seçenekler üzerinden söz konusu iletilerin bazı veya tüm iletişim kanalları üzerinden iletiminin durdurulması talebinde bulunmanız üzerine ATAŞ tarafından yerine getirilecektir.

ATAŞ ilgili ticari elektronik iletileri tarafınıza iletirken Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik de dâhil olmak ancak bununla sınırlı olmamak üzere o an yürürlükte olan tüm mevzuata uygun davranacaktır.

Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım Anonim Şirketi (“ATAŞ”) tarafından, pazarlama, tanıtım, reklam ve promosyon faaliyetleri kapsamında sunulan ürün ve hizmetlerin tanıtımı, yeni ürün ve hizmetler hakkında bilgi verilmesi, kampanya ve promosyonlar hakkında bilgi verilmesi veya bunların haricinde müşteri olarak ilgimi çekebilecek diğer bilgiler ve yenilikler hakkında tarafıma, aşağıda belirtmiş olduğum iletişim kanalları aracılığı ile ticari elektronik ileti yollanmasına onay verdiğimi beyan ederim.

Kapat
Güvenlik Kodu
Bültene Üye Ol

E-posta bültenimize abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Nasıl Ödeme Yapabilirim?