Otomatik Ödeme Talimatı ile Artık Güvendesiniz!

 • Avrasya Tüneli web sitesi veya mobil uygulamasından üye olarak ihlalli geçiş ödemelerinize dair SMS ve e-posta yoluyla bildirim alabilirsiniz. Hemen üye olmak için tıklayınız.
 • Otomatik ödeme talimatı vererek HGS bakiyenizin yeterli olmadığı durumlarda cezaya düşmeden Masterpass ile geçiş ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Detay için tıklayınız.
 • Kurumsal otomatik ödeme talimatı ile firmanızın filosu için dilediğiniz sayıda ödeme talimatını kolayca oluşturabilirsiniz. Kılavuz için tıklayınız.

Ödeme ile ilgili bilgilendirme

Lütfen sorgulama için Araç Plakası, T.C. Kimlik Numarası ya da Vergi Kimlik Numarası bilgilerinden birini seçiniz.

 • T.C. Kimlik ve Vergi Kimlik Numaraları ile yapacağınız aramalar ihlalli geçişten en fazla 3 iş günü içerisinde,
  Araç Plakası ile yapacağınız sorgulamalar ise en fazla 2 iş günü içerisinde doğru sonucu verecektir.
Güvenlik Kodu
Güvenlik Kodu
Güvenlik Kodu
Güvenlik Kodu

Avrasya Tüneli olarak kişisel verilerinizi korumaya özen gösteriyoruz. Borç sorgulama adımında geçişlerinize ilişkin bazı bilgileri ancak üye olmanız durumunda görebilirsiniz.

plakalı araca ait ihlalli geçişler aşağıda listelenmiştir. Lütfen ödeme yapmak istediğiniz kalemleri işaretleyip ÖDEME YAP butonuna tıklayın.

TC kimlik numarasına ait ihlalli geçişler aşağıda listelenmiştir. Lütfen ödeme yapmak istediğiniz kalemleri işaretleyip ÖDEME YAP butonuna tıklayın.

Vergi Kimlik numarasına ait ihlalli geçişler aşağıda listelenmiştir. Lütfen ödeme yapmak istediğiniz kalemleri işaretleyip ÖDEME YAP butonuna tıklayın.

  ARAÇ PLAKASI İHLALLİ GEÇİŞ TARİHİ VE YERİ GEÇİŞ ÜCRETİ CEZA ÜCRETİ TOPLAM BORÇ
  TÜM BORÇLARIN TOPLAM TUTARI
  Ödemek istediğiniz borcu seçiniz
  0,00 TL

  SEÇİLEN BORÇLAR

  0,00 TL
  ARAÇ PLAKASI İHLALLİ GEÇİŞ TARİHİ VE YERİ GEÇİŞ ÜCRETİ CEZA ÜCRETİ TOPLAM BORÇ
  TÜM BORÇLARIN TOPLAM TUTARI
  Ödemek istediğiniz borcu seçiniz
  0,00 TL

  SEÇİLEN BORÇLAR

  0,00 TL
  TÜM BORÇLARIN TOPLAM TUTARI
  Ödemek istediğiniz borcu seçiniz
  0,00 TL

  SEÇİLEN BORÇLAR

  0,00 TL
  TUTAR GİREREK ÖDE
  TÜM BORÇLARIN TOPLAM TUTARI
  Ödemek istediğiniz borcu seçiniz
  0,00 TL

  Ödeme işleminizi ilgili icra dairesinden gerçekleştirebilir, sorularınız hakkında Avrasya Tüneli çağrı merkezi ya da ilgili avukat ile görüşebilirsiniz.

  5 Temmuz 2022 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 6001 sayılı Kanun’da yapılan değişiklik kapsamında, geçiş tarihinden itibaren 15 gün içinde ödenmeyen geçişlere 1 kat, 45 gün içinde ödenmeyen geçişlere 4 kat ceza uygulanır. Sistemlerimizde gerekli uyarlama çalışmaları başlatılmış olup, en kısa sürede tamamlanacaktır. Her türlü sorunuz için 0 850 222 80 20 numaradan Avrasya Tüneli Çağrı Merkezi’ni arayabilir ya da bilgi@avrasyatuneli.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

  SEÇİLEN BORÇLAR Tüm sayfalarda toplam 0 borç seçildi.
  TOPLAM ÖDEME TUTARI

   * İhlalli geçiş borçlarınızı E-Devlet veya KGM web sitesinden sorgulayabilir, geçişleriniz için HGS müşteri hizmetleri ve HGS aboneliğinizin bulunduğu bankalardan bilgi alabilirsiniz.

   Ödeme Seçenekleri

   Not Found
   Error

   Ödeme Tutarı

   Seçtiğiniz geçişlere karşılık ödeyeceğiniz tutar aşağıda belirtilmiştir.

   6 Geçiş İçin Toplam

   0,00 TL

   Kart Bilgileri

   Lütfen kart bilgilerinizi girererek ödeme işlemini tamamlayınız:

   * Avrasya Tüneli websitesi üzerinden yapılan ihlalli geçiş ödemelerinin ve girilen kart bilgilerinin güvenliği , Kartlı Ödeme Endüstrisi Veri Güvenlik Standardı (PCI-DSS) denetiminden düzenli olarak geçen ve en üst seviye PCI-DSS Level 1 lisansına sahip, Asseco SEE tarafından geliştirilmiş Merchant Safe Unipay ödeme geçidi ile sağlanmaktadır. Ayrıca, tek kullanımlık SMS şifre doğrulaması ile kart sahibinin ve kartın güvenliğini maksimum seviyede tutan ve internet ortamında izinsiz kullanıma karşı koruyan 3D secure sistemi ile kart bilgilerinin doğruluğu kontrol edilmektedir.

   BKM Express, kart bilgilerinizi paylaşmadan, güvenle alışveriş yapmanızı sağlayarak internet alışverişlerinizi hızlı, kolay ve keyifli hale getiren ücretsiz bir hizmettir. Kart sahibiyseniz BKM Express'e kaydolabilir, bankanızın sağladığı taksit ve ödül/puan kazanımı fırsatlarından yararlanmaya devam edebilirsiniz.

   BKM Express ile ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kredi kartını ve ödeme şeklini seçerek kolayca ödeme yapabilirsiniz. Alışverişinizi tamamladıktan sonra otomatik olarak "www.avrasyatuneli.com.tr" sitesine döneceksiniz.

   Borç sorgu işleminiz şu an gerçekleştirilemiyor. Lütfen ilerleyen saatlerde tekrar deneyiniz.


   Avrasya Tüneli

   HGS için otomatik ödeme talimatı verin, içiniz rahat yolunuz açık olsun! 

   PTT kanalıyla alınan HGS ürünlerine tüm banka kredi kartları ile otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

   Bu işlemi tüm banka kredi kartlarıyla gerçekleştirebilir, otomatik ödeme talimatı kapsamında HGS bakiyenizden çekilen tutarı kredi kartı hesap özetinizden kontrol edebilirsiniz.

   Detaylı bilgi için tıklayın.

   Otomatik Ödeme

   Kurumsal hesaplar plakalarını
   topluca otomatik ödeme talimatına ekleyebilir.

   Nasıl Ödeme Yapabilirim?