Lütfen sorgulama için Araç Plakası, T.C. Kimlik Numarası ya da Vergi Kimlik Numarası bilgilerinden birini seçiniz.

  • T.C. Kimlik ve Vergi Kimlik Numaraları ile yapacağınız aramalar ihlalli geçişten en az 2 gün sonra,
    Araç Plakası ile yapacağınız sorgulamalar ise 1 gün sonra sonuç verecektir.
Güvenlik Kodu
Güvenlik Kodu
Güvenlik Kodu
Güvenlik Kodu

plakalı araca ait ihlalli geçişler aşağıda listelenmiştir. Lütfen ödeme yapmak istediğiniz kalemleri işaretleyip ÖDEME butonuna tıklayın.
Not: Aşağıdaki tablodaki Araç Sahibi bilgisi, geçişten 3 gün sonra sağlanabilmektedir.

TC kimlik numarasına ait ihlalli geçişler aşağıda listelenmiştir. Lütfen ödeme yapmak istediğiniz kalemleri işaretleyip ÖDEME butonuna tıklayın.
Not: Aşağıdaki tablodaki Araç Sahibi bilgisi, geçişten 3 gün sonra sağlanabilmektedir.

Vergi Kimlik numarasına ait ihlalli geçişler aşağıda listelenmiştir. Lütfen ödeme yapmak istediğiniz kalemleri işaretleyip ÖDEME butonuna tıklayın.
Not: Aşağıdaki tablodaki Araç Sahibi bilgisi, geçişten 3 gün sonra sağlanabilmektedir.

ARAÇ PLAKASI ARAÇ SAHİBİ İHLALLİ GEÇİŞ TARİHİ VE YERİ GEÇİŞ ÜCRETİ CEZA ÜCRETİ TOPLAM BORÇ
TÜM BORÇLARIN TOPLAM TUTARI
Ödemek istediğiniz borcu seçiniz
0,00 TL

SEÇİLEN BORÇLAR

0,00 TL
ARAÇ PLAKASI ARAÇ SAHİBİ İHLALLİ GEÇİŞ TARİHİ VE YERİ GEÇİŞ ÜCRETİ CEZA ÜCRETİ TOPLAM BORÇ
TÜM BORÇLARIN TOPLAM TUTARI
Ödemek istediğiniz borcu seçiniz
0,00 TL

SEÇİLEN BORÇLAR

0,00 TL
TÜM BORÇLARIN TOPLAM TUTARI
Ödemek istediğiniz borcu seçiniz
0,00 TL

SEÇİLEN BORÇLAR

0,00 TL
TUTAR GİREREK ÖDE
TÜM BORÇLARIN TOPLAM TUTARI
Ödemek istediğiniz borcu seçiniz
0,00 TL

Ödeme işleminizi ilgili icra dairesinden gerçekleştirebilir, sorularınız hakkında Avrasya Tüneli çağrı merkezi ya da ilgili avukat ile görüşebilirsiniz.

* Geçiş tarihinden itibaren 15 gün içinde ödeme yapılmaması halinde, geçiş ücretine ek olarak 4 (dört) kat para cezası ve varsa faiz, masraflar üzerinden ödeme yapılmalıdır. Son 5 güne ait geçiş kayıtları buraya henüz yansımamış olabilir.
* Diğer tüm geçişlerinize ilişkin bilgilere HGS müşteri hizmetlerinden ve HGS/OGS aboneliğinizin bulunduğu bankalardan ulaşabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Not Found
Error

Ödeme Tutarı

Seçtiğiniz geçişlere karşılık ödeyeceğiniz tutar aşağıda belirtilmiştir.

6 Geçiş İçin Toplam

0,00 TL

Kart Bilgileri

Lütfen kart bilgilerinizi girererek ödeme işlemini tamamlayınız:

* Avrasya Tüneli websitesi üzerinden yapılan ihlalli geçiş ödemelerinin ve girilen kart bilgilerinin güvenliği , Kartlı Ödeme Endüstrisi Veri Güvenlik Standardı (PCI-DSS) denetiminden düzenli olarak geçen ve en üst seviye PCI-DSS Level 1 lisansına sahip, Asseco SEE tarafından geliştirilmiş Merchant Safe Unipay ödeme geçidi ile sağlanmaktadır. Ayrıca, tek kullanımlık SMS şifre doğrulaması ile kart sahibinin ve kartın güvenliğini maksimum seviyede tutan ve internet ortamında izinsiz kullanıma karşı koruyan 3D secure sistemi ile kart bilgilerinin doğruluğu kontrol edilmektedir.

BKM Express, kart bilgilerinizi paylaşmadan, güvenle alışveriş yapmanızı sağlayarak internet alışverişlerinizi hızlı, kolay ve keyifli hale getiren ücretsiz bir hizmettir. Kart sahibiyseniz BKM Express'e kaydolabilir, bankanızın sağladığı taksit ve ödül/puan kazanımı fırsatlarından yararlanmaya devam edebilirsiniz.

BKM Express ile ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kredi kartını ve ödeme şeklini seçerek kolayca ödeme yapabilirsiniz. Alışverişinizi tamamladıktan sonra otomatik olarak "www.avrasyatuneli.com.tr" sitesine döneceksiniz.


TUTARI ELLE GİR
TL

asdasdasdasd


Avrasya Tüneli

HGS için otomatik ödeme talimatı verin, içiniz rahat yolunuz açık olsun! 

PTT kanalıyla alınan HGS ürünlerine tüm banka kredi kartları ile otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Bu işlemi tüm banka kredi kartlarıyla gerçekleştirebilir, otomatik ödeme talimatı kapsamında HGS bakiyenizden çekilen tutarı kredi kartı hesap özetinizden kontrol edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın.

E-Bülten Üyeliği Avrasya Tüneli'yle ilgili haberleri almak için e-bültenimize kayıt olun.
Bültene Üye Ol

E-posta bültenine üye olmak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz.

Ticari Elektronik İleti Bilgilendirme ve Onay Formu

Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım Anonim Şirketi (“ATAŞ”) tarafından, pazarlama, tanıtım, reklam ve promosyon faaliyetleri kapsamında sunulan ürün ve hizmetlerin tanıtımı, yeni ürün ve hizmetler hakkında bilgi verilmesi, kampanya ve promosyonlar hakkında bilgi verilmesi veya bunların haricinde siz müşterilerimiz tarafından ilgi çekici bulunacağı düşünülen diğer bilgiler ve yenilikler hakkında sizlere ticari elektronik ileti yollamak istemekteyiz. Bu ticari elektronik iletileri almak için aşağıdaki metni doldurmanızı ve tarafımıza sizlere ticari elektronik ileti gönderebilmek için onay vermenizi rica ederiz.

Tarafınıza ATAŞ tarafından ticari elektronik ileti yollanmasına ilişkin vereceğiniz onay ihtiyari ve kendi takdirinizdedir. Elektronik ticari ileti yollanmasına onay verdiğiniz durumda da ilerleyen dönemlerde kendi takdirinizde olmak üzere herhangi bir gerekçe göstermeksizin talebiniz tarihi itibariyle ATAŞ’tan elektronik ticari ileti almayı reddedebilirsiniz. Bu kapsamda tarafınıza gönderilen iletilerdeki seçenekler üzerinden söz konusu iletilerin bazı veya tüm iletişim kanalları üzerinden iletiminin durdurulması talebinde bulunmanız üzerine ATAŞ tarafından yerine getirilecektir.

ATAŞ ilgili ticari elektronik iletileri tarafınıza iletirken Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik de dâhil olmak ancak bununla sınırlı olmamak üzere o an yürürlükte olan tüm mevzuata uygun davranacaktır.

Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım Anonim Şirketi (“ATAŞ”) tarafından, pazarlama, tanıtım, reklam ve promosyon faaliyetleri kapsamında sunulan ürün ve hizmetlerin tanıtımı, yeni ürün ve hizmetler hakkında bilgi verilmesi, kampanya ve promosyonlar hakkında bilgi verilmesi veya bunların haricinde müşteri olarak ilgimi çekebilecek diğer bilgiler ve yenilikler hakkında tarafıma, aşağıda belirtmiş olduğum iletişim kanalları aracılığı ile ticari elektronik ileti yollanmasına onay verdiğimi beyan ederim.

Kapat
Güvenlik Kodu
Bültene Üye Ol

E-posta bültenimize abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Nasıl Ödeme Yapabilirim?