Tüm Risklere Karşı İleri Teknoloji Tabanlı Önlemler

Avrasya Tüneli’nde güvenliğin kusursuz şekilde sağlanması amacıyla çok kapsamlı ve bütüncül yapıda güvenlik önlemleri alındı.

Kesintisiz İletişim

Her 100 metrede bir yer alan acil durum telefonları, kamu anons sistemi, radyo anonsu ve GSM alt yapısı sayesinde yolculuk esnasında kesintisiz bir iletişim imkânı sağlanıyor ve acil durumlarda bilgi akışı kesilmiyor.

İlk Müdahale Ekipleri

Tünel girişlerinde ve içerisinde 7/24 görev yapan her türlü donanıma ve eğitime sahip ilk müdahale ekipleri, herhangi bir olaya birkaç dakika içerisinde müdahale ederek sürücülere destek veriyor.

Acil Durum Odaları

Her 200 metrede bir yer alan acil durum odaları ile birbirinden tamamen izole olan katlar arasında güvenli geçiş sağlanıyor.

Özel İlk Müdahale Araçları

Avrasya Tüneli'nin fiziki yapısı ve ihtiyaçları için özel olarak tasarlanan ilk müdahale araçları ile uzman devriye ekibi, her türlü kazaya anında müdahale edebilecek şekilde teçhizatlandırıldı.

Acil Durum Hizmetleri

7/24 emniyet birimlerinin görev aldığı Avrasya Tüneli’nde, İstanbul İtfaiyesi, 112 Ambulans ve AFAD gibi kamu kurumlarının dahil olduğu acil durum senaryoları ve alınacak aksiyonları belirlendi.

Tüm Güvenlik Önlemleri

Avrasya Tüneli’nde inşaat ve işletmeye yönelik her türlü güvenlik önlemi alındı. Sürücülerin konforlu ve güvenli bir yolculuk yapmaları için ayrıca Emniyet Genel Müdürlüğü ile iş birliği devam etmektedir.

E-Bülten Üyeliği Avrasya Tüneli'yle ilgili haberleri almak için e-bültenimize kayıt olun.
Bültene Üye Ol

E-posta bültenine üye olmak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz.

Ticari Elektronik İleti Bilgilendirme ve Onay Formu

Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım Anonim Şirketi (“ATAŞ”) tarafından, pazarlama, tanıtım, reklam ve promosyon faaliyetleri kapsamında sunulan ürün ve hizmetlerin tanıtımı, yeni ürün ve hizmetler hakkında bilgi verilmesi, kampanya ve promosyonlar hakkında bilgi verilmesi veya bunların haricinde siz müşterilerimiz tarafından ilgi çekici bulunacağı düşünülen diğer bilgiler ve yenilikler hakkında sizlere ticari elektronik ileti yollamak istemekteyiz. Bu ticari elektronik iletileri almak için aşağıdaki metni doldurmanızı ve tarafımıza sizlere ticari elektronik ileti gönderebilmek için onay vermenizi rica ederiz.

Tarafınıza ATAŞ tarafından ticari elektronik ileti yollanmasına ilişkin vereceğiniz onay ihtiyari ve kendi takdirinizdedir. Elektronik ticari ileti yollanmasına onay verdiğiniz durumda da ilerleyen dönemlerde kendi takdirinizde olmak üzere herhangi bir gerekçe göstermeksizin talebiniz tarihi itibariyle ATAŞ’tan elektronik ticari ileti almayı reddedebilirsiniz. Bu kapsamda tarafınıza gönderilen iletilerdeki seçenekler üzerinden söz konusu iletilerin bazı veya tüm iletişim kanalları üzerinden iletiminin durdurulması talebinde bulunmanız üzerine ATAŞ tarafından yerine getirilecektir.

ATAŞ ilgili ticari elektronik iletileri tarafınıza iletirken Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik de dâhil olmak ancak bununla sınırlı olmamak üzere o an yürürlükte olan tüm mevzuata uygun davranacaktır.

Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım Anonim Şirketi (“ATAŞ”) tarafından, pazarlama, tanıtım, reklam ve promosyon faaliyetleri kapsamında sunulan ürün ve hizmetlerin tanıtımı, yeni ürün ve hizmetler hakkında bilgi verilmesi, kampanya ve promosyonlar hakkında bilgi verilmesi veya bunların haricinde müşteri olarak ilgimi çekebilecek diğer bilgiler ve yenilikler hakkında tarafıma, aşağıda belirtmiş olduğum iletişim kanalları aracılığı ile ticari elektronik ileti yollanmasına onay verdiğimi beyan ederim.

Kapat
Güvenlik Kodu
Bültene Üye Ol

E-posta bültenimize abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Nasıl Ödeme Yapabilirim?