Tüm Risklere Karşı İleri Teknoloji Tabanlı Önlemler

Avrasya Tüneli’nde güvenliğin kusursuz şekilde sağlanması amacıyla çok kapsamlı ve bütüncül yapıda güvenlik önlemleri alındı.

Kesintisiz İletişim

Her 100 metrede bir yer alan acil durum telefonları, kamu anons sistemi, radyo anonsu ve GSM alt yapısı sayesinde yolculuk esnasında kesintisiz bir iletişim imkânı sağlanıyor ve acil durumlarda bilgi akışı kesilmiyor.

İlk Müdahale Ekipleri

Tünel girişlerinde ve içerisinde 7/24 görev yapan her türlü donanıma ve eğitime sahip ilk müdahale ekipleri, herhangi bir olaya birkaç dakika içerisinde müdahale ederek sürücülere destek veriyor.

Acil Durum Odaları

Her 200 metrede bir yer alan acil durum odaları ile birbirinden tamamen izole olan katlar arasında güvenli geçiş sağlanıyor.

Özel İlk Müdahale Araçları

Avrasya Tüneli'nin fiziki yapısı ve ihtiyaçları için özel olarak tasarlanan ilk müdahale araçları ile uzman devriye ekibi, her türlü kazaya anında müdahale edebilecek şekilde teçhizatlandırıldı.

Acil Durum Hizmetleri

7/24 emniyet birimlerinin görev aldığı Avrasya Tüneli’nde, İstanbul İtfaiyesi, 112 Ambulans ve AFAD gibi kamu kurumlarının dahil olduğu acil durum senaryoları ve alınacak aksiyonları belirlendi.

Tüm Güvenlik Önlemleri

Avrasya Tüneli’nde inşaat ve işletmeye yönelik her türlü güvenlik önlemi alındı. Sürücülerin konforlu ve güvenli bir yolculuk yapmaları için ayrıca Emniyet Genel Müdürlüğü ile iş birliği devam etmektedir.

Nasıl Ödeme Yapabilirim?