Otomobil16,60 TL
Minibüs24,90 TL

Ödeme Seçenekleri

Avrasya Tüneli’nde geçiş ücretleri, son teknoloji ürünü tasarıma sahip serbest akış sistemi yardımıyla ödeniyor. OGS ve HGS sistemi aynı gişede aktif halde kullanılıyor ve Avrasya Tüneli’ni kullananlara kesintisiz yolculuk sağlayabilmek için nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneği bulunmuyor.

  • Ödemeleri hâlihazırda kullandığınız OGS veya HGS hesabınız üzerinden yapabilir, herhangi bir OGS veya HGS hesabınız yoksa ilgili tedarikçilerden yeni bir OGS veya HGS hesabı edinebilirsiniz.
  • OGS veya HGS bakiyenizin olmaması veya yetersiz olması durumunda ihlalli geçiş yapılmış olur. İhlalli geçiş ücretini OGS veya HGS hesabınıza bakiye yükleyerek, Avrasya Tüneli web sitesi tarafından sağlanan “Ödeme” hizmetini kullanarak veya 0850 222 80 20 numarasını arayarak ödeyebilirsiniz.
  • İhlalli geçiş sonrası 15 gün içerisinde geçiş ücretinin ödenmesi durumunda ihlal cezası uygulanmıyor. 15 günden sonra yapılacak ödemelerde ise geçiş ücretine ek olarak geçiş ücretinin 10 katı ihlal cezasının ödenmesi gerekiyor.
E-Bülten ÜyeliğiAvrasya Tüneli'yle ilgili haberleri almak için e-bültenimize kayıt olun.
Güvenlik Kodu
İhlalli geçiş ödemelerinizi pek yakında web sitemizden yapabileceksiniz.