Tüm Haberler
Paylaş

“Şehre Dönüş Başladı” Çekiliş kampanyasında dağıtılan Trendyol Hediye çeklerinin son kullanım tarihinde yapılan değişiklikle ilgili önemli duyuru!

“Şehre Dönüş Başladı” Çekiliş kampanyasında dağıtılan Trendyol Hediye çeklerinin son kullanım tarihinde yapılan değişiklikle ilgili önemli duyuru! 12 Aralık 2022

6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun'da yapılan değişiklikler nedeniyle , T.C. Merkez Bankası tarafından, “Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para İhracı ile Ödeme Hizmeti Sağlayıcıları Hakkında Yönetmelik”te yapılan ve 25 Kasım 2022 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren değişiklik uyarınca; “Şehre Dönüş Başladı ZIP'ı Çekiliş Heyecanı Sardı!” kampanyası kapsamında çekiliş ile dağıtılan ve henüz kullanılmamış ve kullanım süresi bitmemiş olan Trendyol Hediye Çeki kodları, 28 Şubat 2023 tarihine kadar Trendyol Cüzdan hesabına yüklenebilir ve kullanılabilir. Son kullanım tarihine kadar harcanmayan puanlar 28 Şubat 2023’te silinecek olup, tutarların kullanılmamasından Trendyol ve Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım A.Ş. sorumlu değildir.

Nasıl Ödeme Yapabilirim?