Tüm Haberler
Paylaş

ZIP Rota Kampanyası Başladı

ZIP Rota Kampanyası Başladı 01 Haziran 2024

ZIP ROTA KAMPANYASI BAŞLADI
1-30 Haziran 2024 tarihleri arasında Avrasya Tüneli mobil uygulamasında gerçekleşecek ZIP Rotası Kampanyası ile kullanıcılar, geçiş hedeflerine ulaştıkça yakıt, market ve giyim alışverişlerinde kullanabilecekleri 2 bin TL’ye varan hediye çeki kazanıyor.

ZIP ROTASI NEDİR?
Belirli dönemlerde açılan ZIP Rotası, bir ay içinde geçerli olur ve ayın son günü kapanır. Avrasya Tüneli’nden geçiş yaparak kendilerine ZIP rotasında bir hedef belirleyebilir, bu hedefi tutturdukça ödülü kazanır. Zıp Rotası’nda hedefler arttıkça, ödülün büyüklüğü de artar. ZIP Rotası’nda yapılan geçişler ve ödüller, Avrasya Tüneli mobil uygulamasından takip edilebilir.

ZIP ROTASI NASIL ÇALIŞIR?
Her ödül için belirlenen geçiş sayısını tamamlandığında kullanıcıya "Tamam" veya "Devam" seçenekleri sunulur. Kullanıcı kararını 24 saat içinde verebilir, 24 saat içinde seçim yapılmazsa otomatik olarak bir sonraki hedefe devam edilir. Kullanıcı "Tamam" butonuna bastığında ödülünü alır ve ilgili ay için rotası kapanmış olur. ZIP yolculuğu Rota yeniden açıldığında yepyeni ödüllerle yeniden başlar. "Tamam" seçeneğinden sonra ödül seçimi bir hafta içinde yapılabilir. "Devam" seçeneğinde ise ulaşılan ödülden vazgeçip daha büyük ödüllere doğru yolculuk devam eder. Kullanıcılar, ay sonuna kadar diğer hedefin gerçekleştirilmesi halinde daha büyük ödüle kavuşmuş olur.

Avrasya Tüneli mobil uygulamasını hemen indirin.

Nasıl Ödeme Yapabilirim?