Paydaşlarla İletişim

Avrasya Tüneli Projesi’nde bireysel ve kurumsal tüm paydaşlarla şeffaf bir iletişim politikası izlenmiş, proje iletişim kanalları aracılığıyla kamuoyu sürekli bilgilendirilmiş ve projenin sorun giderme mekanizması sürekli olarak paydaşlara açık tutulmuştur. Projenin tüm aşamalarında gerçekleştirilen aktiviteler işletme döneminde de devam etmektedir.

Paydaş Katılım Planı

Paydaş Katılım Planı, proje hakkında kamuoyunu (yerel halk, işletmeler, diğer ilgili taraflar dâhil olmak üzere “Paydaşlar”) bilgilendirilmesi ve danışma sürecini kapsamaktadır. Projeden etkilenen ve diğer ilgili tüm paydaşların zamanında ve yeterli bir biçimde bilgilendirilmesi sağlanmıştır. Paydaşlara, düşüncelerini ve kaygılarını dile getirecek uygun fırsatlar yaratılmıştır. Projenin gelişim süresince, ilgili paydaşların katılımı hususunda tutarlı, kapsamlı, koordineli ve kültürel açıdan uygun olan yaklaşım sergilenmiştir. Bu katılım süreci, uluslararası iyi uygulamalarla uyumlu bir biçimde yürütülmüştür. Avrasya Tüneli’nin işletme dönemine ilişkin Paydaş Katılım Planı’na buradan ulaşabilirsiniz.

Paydaş Katılım Planı Tasarım ve İnşaat Dönemi Kapanış Raporu (Tasarım ve İnşaat Aşamaları)

Projenin tasarım ve inşaat dönemi süresince ilerleme adımlarına bağlı olarak her aşamada güncellenen Paydaş Katılım Planı’nın sürecin tamamlanmasının ardından hazırlanan ve paydaş katılım planı aktivitelerini, şikayet mekanizması uygulamasını, alınan aksiyonları içeren nihai rapora buradan ulaşabilirsiniz.

E-Bülten Üyeliği Avrasya Tüneli'yle ilgili haberleri almak için e-bültenimize kayıt olun.
Bültene Üye Ol

E-posta bültenine üye olmak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz.

Ticari Elektronik İleti Bilgilendirme ve Onay Formu

Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım Anonim Şirketi (“ATAŞ”) tarafından, pazarlama, tanıtım, reklam ve promosyon faaliyetleri kapsamında sunulan ürün ve hizmetlerin tanıtımı, yeni ürün ve hizmetler hakkında bilgi verilmesi, kampanya ve promosyonlar hakkında bilgi verilmesi veya bunların haricinde siz müşterilerimiz tarafından ilgi çekici bulunacağı düşünülen diğer bilgiler ve yenilikler hakkında sizlere ticari elektronik ileti yollamak istemekteyiz. Bu ticari elektronik iletileri almak için aşağıdaki metni doldurmanızı ve tarafımıza sizlere ticari elektronik ileti gönderebilmek için onay vermenizi rica ederiz.

Tarafınıza ATAŞ tarafından ticari elektronik ileti yollanmasına ilişkin vereceğiniz onay ihtiyari ve kendi takdirinizdedir. Elektronik ticari ileti yollanmasına onay verdiğiniz durumda da ilerleyen dönemlerde kendi takdirinizde olmak üzere herhangi bir gerekçe göstermeksizin talebiniz tarihi itibariyle ATAŞ’tan elektronik ticari ileti almayı reddedebilirsiniz. Bu kapsamda tarafınıza gönderilen iletilerdeki seçenekler üzerinden söz konusu iletilerin bazı veya tüm iletişim kanalları üzerinden iletiminin durdurulması talebinde bulunmanız üzerine ATAŞ tarafından yerine getirilecektir.

ATAŞ ilgili ticari elektronik iletileri tarafınıza iletirken Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik de dâhil olmak ancak bununla sınırlı olmamak üzere o an yürürlükte olan tüm mevzuata uygun davranacaktır.

Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım Anonim Şirketi (“ATAŞ”) tarafından, pazarlama, tanıtım, reklam ve promosyon faaliyetleri kapsamında sunulan ürün ve hizmetlerin tanıtımı, yeni ürün ve hizmetler hakkında bilgi verilmesi, kampanya ve promosyonlar hakkında bilgi verilmesi veya bunların haricinde müşteri olarak ilgimi çekebilecek diğer bilgiler ve yenilikler hakkında tarafıma, aşağıda belirtmiş olduğum iletişim kanalları aracılığı ile ticari elektronik ileti yollanmasına onay verdiğimi beyan ederim.

Kapat
Güvenlik Kodu
Bültene Üye Ol

E-posta bültenimize abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Nasıl Ödeme Yapabilirim?