“Avrasya Tüneli, Dünya İçin Yeni Bir İlham Kaynağı”

Ceo'nun Mesajı

Dünyanın en güzel şehirlerinden İstanbul, tüm metropoller gibi hızla artan bir trafik sorunu yaşıyor. Asya ve Avrupa kıtaları üzerinde konumlanan şehir, büyüleyici Boğaziçi ile ikiye ayrılıyor. İki yakası arasından derin bir su yolu geçen İstanbul’un trafik sorununun çözümü ileri teknoloji, yüksek mühendislik ve uzmanlık gerektiriyor.

Uluslararası deneyime ve uzmanlığa sahip SK Ecoplant ve Yapı Merkezi olarak, oluşturduğumuz güçlü sinerji ile İstanbul’un en önemli sorununa çözüm üretmek için çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Avrasya Tüneli, Güney Kore ve Türkiye arasındaki büyük ve derin dostluğun yeni bir sembolü olacak. Tünel, aynı zamanda dinamik ve güçlü Türkiye’nin gelecek vizyonunu da yansıtıyor.

Avrasya Tüneli, Asya ve Avrupa arasında en hızlı ulaşımı sunmanın yanı sıra, güvenli ve konforlu seyahat imkânı da sağlıyor. SK Ecoplant’nin en önemli değerleri arasında, hayat kalitesini yükseltmek ve toplumun sürdürülebilir gelişimine katkıda bulunmak yer alıyor. Uzmanlığımız ve birikimimiz ile bütünsel çözümler sunarak, küresel şehir gelişimine odaklanıyoruz.

Dünya çapındaki bu eserin birçok ülke için ilham kaynağı olacağına inanıyorum. Bu muhteşem yolculuğun bir parçası olmaktan gurur ve heyecan duyuyoruz.

Seok Jae Seo

Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım A.Ş. CEO
SK Ecoplant, Kıdemli Başkan Yardımcısı

Nasıl Ödeme Yapabilirim?