“Türkiye'ye Anıt Eser Kazandırdık”

Türkiye’ye dev bir anıt eser kazandırmak için heyecanla çalıştık ve sonunda gurur duyduğumuz bir başarıya imza attık. Dünyanın en modern projelerinden biri olan Avrasya Tüneli, Asya ve Avrupa kıtalarını ilk kez deniz tabanının altından karayolu tüneliyle birbirine bağladı. Proje, Türkiye için birçok açıdan bir ilk niteliği taşıyor ve İstanbul’un kökleşmiş trafik sorununa güçlü bir çözüm sunmayı hedefliyor. Şehrin her iki yakasının can damarları olan ana arterler arasında, güvenli, hızlı ve çevreye saygılı yepyeni bir ulaşım alternatifi devreye girdi. Asya ve Avrupa yakası arası ulaşım süresi 5 dakikaya kadar iniyor. Projemiz sadece bugün değil gelecekte de önemli bir misyon üstlenecek. Avrasya Tüneli, şehrin simgelerinden biri oldu. İstanbul’a değer katan bu projeyi gerçekleştirdiğimiz için kıvanç duyuyoruz.

Başar Arıoğlu

Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı
Yapı Merkezi İnşaat A.Ş., Yönetim Kurulu Başkanı

E-Bülten Üyeliği Avrasya Tüneli'yle ilgili haberleri almak için e-bültenimize kayıt olun.
Bültene Üye Ol

E-posta bültenine üye olmak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz.

Ticari Elektronik İleti Bilgilendirme ve Onay Formu

Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım Anonim Şirketi (“ATAŞ”) tarafından, pazarlama, tanıtım, reklam ve promosyon faaliyetleri kapsamında sunulan ürün ve hizmetlerin tanıtımı, yeni ürün ve hizmetler hakkında bilgi verilmesi, kampanya ve promosyonlar hakkında bilgi verilmesi veya bunların haricinde siz müşterilerimiz tarafından ilgi çekici bulunacağı düşünülen diğer bilgiler ve yenilikler hakkında sizlere ticari elektronik ileti yollamak istemekteyiz. Bu ticari elektronik iletileri almak için aşağıdaki metni doldurmanızı ve tarafımıza sizlere ticari elektronik ileti gönderebilmek için onay vermenizi rica ederiz.

Tarafınıza ATAŞ tarafından ticari elektronik ileti yollanmasına ilişkin vereceğiniz onay ihtiyari ve kendi takdirinizdedir. Elektronik ticari ileti yollanmasına onay verdiğiniz durumda da ilerleyen dönemlerde kendi takdirinizde olmak üzere herhangi bir gerekçe göstermeksizin talebiniz tarihi itibariyle ATAŞ’tan elektronik ticari ileti almayı reddedebilirsiniz. Bu kapsamda tarafınıza gönderilen iletilerdeki seçenekler üzerinden söz konusu iletilerin bazı veya tüm iletişim kanalları üzerinden iletiminin durdurulması talebinde bulunmanız üzerine ATAŞ tarafından yerine getirilecektir.

ATAŞ ilgili ticari elektronik iletileri tarafınıza iletirken Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik de dâhil olmak ancak bununla sınırlı olmamak üzere o an yürürlükte olan tüm mevzuata uygun davranacaktır.

Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım Anonim Şirketi (“ATAŞ”) tarafından, pazarlama, tanıtım, reklam ve promosyon faaliyetleri kapsamında sunulan ürün ve hizmetlerin tanıtımı, yeni ürün ve hizmetler hakkında bilgi verilmesi, kampanya ve promosyonlar hakkında bilgi verilmesi veya bunların haricinde müşteri olarak ilgimi çekebilecek diğer bilgiler ve yenilikler hakkında tarafıma, aşağıda belirtmiş olduğum iletişim kanalları aracılığı ile ticari elektronik ileti yollanmasına onay verdiğimi beyan ederim.

Kapat
Güvenlik Kodu
Bültene Üye Ol

E-posta bültenimize abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Nasıl Ödeme Yapabilirim?