Yapı Merkezi

Yapı Merkezi, 1965 yılında ‘insanlığa mutluluk ortamı yaratarak hizmet edecek çağdaş yapı projelerini üretmek ve inşaatlarını gerçekleştirmek’ amacıyla kuruldu.

Yapı Merkezi evrensel boyutlu projeler gerçekleştirir; riskleri iyi yöneterek, ürün ve hizmetlerini taahhüt ettiği kalitede, sürede ve öngörülen bütçede sunma hedeflerine daima ulaşır. Yapı Merkezi bu hedeflerini gerçekleştirirken, düşünce ile uygulama arasında bir yargı köprüsü olan estetik tutumu hiçbir zaman gözardı etmez; güzeli arayarak onun peşine tutkuyla düşer. Teknik ölçülerin yanı sıra mesleki ve insani değerleri de ölçü alır, ölçü organizasyonu olmak için tüm faaliyetlerinde sürekli bilgi işler. Yapı Merkezi, başladığı her projeyi zamanında bitirme azmi gösteren, açık, saydam, yenilikçi ve faaliyet gösterdiği sektörlere öncülük eden bir şirketler grubudur. Hizmet sunduğu ülkelerin tarihine, geleneklerine, örf ve âdetlerine, yasalarına ve çevreye saygılıdır, duyarlıdır.

42 milyon metrekare mühendisleştirdiği yapıda yaşayanların mutluluğu, 1965 yılından bugüne inşa ettiği 2600 kilometre hat, 39 adet raylı sistem, 300 adet istasyon ile 3 kıtada her gün 2 milyondan fazla yolcuyu güvenle taşıması, 5600 kilometre ürettiği su sızdırmaz borular ile 40 ülkede yüzlerce noktaya temiz su iletebilmesi, 3000 kg/cm² dayanımda beton üretebilmesi, okulunda verilen eğitimle binlerce öğrencinin her gün kendisini geliştirebilmesi; Yapı Merkezi ailesi için anlamlı göstergelerdir.

Grubun ilk ve en büyük şirketi olan Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. yarım asırlık geçmişinde Türkiye’de ve özellikle Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Sudan, Etiyopya, Cezayir ve Fas başta olmak üzere yurt dışında önemli inşaat projeleri gerçekleştirdi.

Yapı Merkezi; kurduğu şirketlerle özellikle ulaşım sistemleri, kent içi raylı sistemler, tüneller, köprüler, viyadükler, endüstriyel ve genel hizmet yapıları, konutlar, su toplama ve temin sistemleri, restorasyon, güçlendirme ve onarım işleri ile ilgili yurt içinde ve yurt dışında sayısız projeyi başarıyla hayata geçirdi.

Yapı Merkezi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için www.yapimerkezi.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

SK Ecoplant

SK Ecoplant, SK Group’un inşaat ve mühendislik koludur. Kore’nin en büyük üçüncü şirketler grubu olan SK Group, ENR (Engineering News Record (ENR) dergisince dünyanın en büyük 250 uluslararası müteahhitinin dahil edildiği listede 46’ıncı sırada bulunuyor. SK Ecoplant, ayrıca 2015 yılı, Fortune Global 500 listesinde 39’uncu sırada yer aldı. 1977’deki kuruluşundan bu yana altyapı, bina, konut ve sanayi tesisleri ile birlikte tüm iş sektörlerinde inşaat ve mühendislik alanlarında küresel düzeyde rekabet eden SK Ecoplant, Güney Kore’nin inşaat ve mühendislikte mükemmelliyet ile birlikte anılan bir ülke olmasında pay sahibidir.

Uzun yıllardır 23 ülkede petrol rafinerileri ile birlikte gaz ve petrokimya projeleri üstlenen SK Ecoplant, bu sektörlerde küresel ölçekte söz sahibidir. SK Ecoplant, gerek kömür yakıtlı gerekse kombine çevrimli enerji santrallerine yönelik hizmetler ile birlikte, bağımsız enerji üretimi projelerinde santrallerin doğrudan işletmesi ve bakımı dâhil tam kapsamlı hizmetler sunuyor. Mobil telefon sistemlerine yönelik inşaat hizmetleri ve tam kapsamlı iletişim çözümleri de sunan SK Ecoplant; evlere yönelik ağlar, iletişim teknolojileriyle donanmış şehirler (u-City) ve iş dünyasına yönelik iletişim hizmetleri (u-Business) ve çözümleri alanında atılımlar yapıyor.

SK Ecoplant ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için www.skec.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Nasıl Ödeme Yapabilirim?